logo

Ohlasy našich klientů

 

Vážená paní Foltýnová,

služeb vaší CK jsme využili podruhé a tentokráte máme jen slova chvály a plno pozitivních dojmů.

Počínaje komunikací přes řešení administrativních záležitostí až po dodání potřebných informací vše probíhalo bez problémů, profesionálně a s ochotou, jakou si zákazník může přát. Velmi oceňujeme kombinaci trajektu a dopravy tunelem, obojí bylo pro děti velkým zážitkem. Večeře na trajektu byla příjemným překvapením! Speciální poděkování patří Vám osobně za perfektní doladění zájezdu a pomoc při řešení nedostatků z naší strany, opravdu děkujeme.

Další veliký dík patří paní průvodkyni. Paní průvodkyně je dáma, která je znalá ve svém oboru a mistrně se orientuje v místě samém, jak z hlediska dopravy, zajišťování vstupů, toalet, ubytování atd. Zároveň její vřelá povaha pomáhá doladit zájezd k nejvyšší spokojenosti. Zejména oceňujeme vhodně zařazený čas pro odpočinek, občerstvení a nákupy, který nám pomohl si vše krásně užít bez pocitu spěchu a stresu. Problémy vzniklé během zájezdu paní Marie dokázala vždy vyřešit k naprosté spokojenosti. Když to shrneme, spolupráce s touto paní průvodkyní byla skvělá a příště bychom jejích služeb opět rádi využili.

Páni řidiči z Karlových Varů byli také výborní, byli komunikativní, skvěle vycházeli s dětmi a vždy na čas nás dovezli, kam bylo třeba, i navzdory dopravním zácpám a jiným komplikacím. Pánové Petr i Zdeněk byli skvělými parťáky na cestu a můžeme je ostatním jen doporučit. Snad jen jediná drobná připomínka by byla k možnosti využívání WC v autobuse. Chápeme, že je to jen nouzové, ale přeci jen bychom jej asi občas využili. Pravdou ovšem je, že vždy, když bylo potřeba, tak pánové zastavili a byli velice ochotní a ohleduplní. Spíše se jedná o psychologickou rovinu možnosti využití WC v buse.

Až tedy budeme organizovat příští zájezd do zahraničí, bude pro nás CK Scholare jasná volba!
Děkujeme budeme vás všude propagovat!
Hodně zdaru!

ZŠ Křivoklát

cara

Dobrý den,

 Už jsme se trošku vzpamatovali z návratu, tak jsem vyšetřila chvilku na mail.  Chtěli jsme moc poděkovat za profesionální přístup všech zúčastněných. S řidiči jsme se na cestě cítili bezpečně a byli
velmi milí k nám i dětem. Průvodkyně skvěle vše organizovala, měla velký přehled o navštívených místech, měla citlivý přístup k dětem i k nám. A nesmím samozřejmě opomenout ani Vás. Rychle a vstřícně jste reagovali na změny. Nic pro Vás nebyl problém.

Takže ještě jednou děkuji. Už se těšíme na další spolupráci za dva roky.

ZŠ Vyškov

cara

  Dobrý den,

v pátek jsme se vrátili z Vašeho zájezdu do Anglie a jsme z přístupu Vaší cestovní kanceláře naprosto nadšení. Vše proběhlo bez problémů, přístup paní průvodkyně byl vysoce profesionální, stejně jako pánů řidičů. Naprosto bezchybně fungovala i pružná komunikace s Vámi před odjezdem. Chtěli bychom Vám tímto za vše poděkovat, děti i my hodnotíme zájezd jen pozitivně a nenapadá nás vůbec nic, co by bylo možné zlepšit.

 Základní škola a Mateřská škola Rudolfov

cara
    Dobrý den,
    moc děkujeme za zajištění zájezdu do Londýna, děti i kolegyně byly nadšené. Vše bylo v naprostém pořádku, skvělá paní průvodkyně,  řidiči,  program.
 
    ZŠ Měřín

cara

Dobrý deň,
v rámci celej našej skupiny Vám chcem poďakovať za prípravu našej exkurzie a rýchlu  a ochotnú komunikáciu. 

Taktiež pani sprievodkyňa bola veľmi príjemná a špeciálne poďakovanie patrí šoférom za naozaj opatrnú a bezpečnú jazdu.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Stredná odborná škola strojnícka, Kysucké Nové Mesto

cara

Dobrý den,
tímto e-mailem bych moc ráda vyjádřila nadšení ze strany pedagogického týmu i dětí s Vašimi službami, přístupem a službami jak paní průvodkyně, tak s oběma pány řidiči (Martin a Tomáš).
Ještě jednou moc děkuji.

Základní škola profesora Švejcara, Praha

cara

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za velmi vydařený zájezd do Vídně, který jste pro nás připravili.
Zvláště oceňujeme práci řidičů, kteří nás bez problémů dovezli tam i zpět a také velmiilou a sympatickou paní průvodkyni, která se nám po celou dobu
věnovala a trpělivě odpovídala na všechny naše dotazy. Děti jsou nadšené, učitelé spokojení.
Ještě jednou Vám moc děkujeme.

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře

cara

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za skvělý zájezd, profesionální přístup, výbornou paní průvodkyni, i páni řidiči byli výborní.
Ještě jednou díky.

Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2

cara

Dobrý den,

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se na realizaci zájezdu podíleli. Bylo to úžasné!
Přes nepříznivé předpovědi bylo počasí docela dobré. Řidiči byli opravdoví profesionálové.
Paní průvodkyně měla vše naplánované tak, abychom vytěžili maximum. Byli jsme opravdu spokojeni. 

Všechny děti byly nadšené. Nebylo to jen prohlížení památek, ale poznávání jiné země na vlastní kůži. 

Opravdu moc děkuji.

ZŠ Vítějeves

cara

Vážený pane Uličný,
ráda bych Vám poděkovala za krásný poznávací zájezd do Anglie. Děti byly moc nadšené. Moc se jim celý program líbil. Vše proběhlo bez problémů.
Chtěla bych také poděkovat paní průvodkyni, která s námi perfektně spolupracovala.
Všichni jsme si zájezd do Anglie moc užili a už teď se těšíme, že s Vámi pojedeme do Anglie příště.
Ještě jednou Vám moc za všechny děkuji a těším se na další spolupráci.

ZŠ Jaromíra Hlubíka Lipov

cara

Milá paní Foltýnová,
právě se vracíme ze zájezdu do Francie a Velké Británie. Moc moc děkujeme za celou organizaci zájezdu. Program se nám velice líbil, děti toho hodně viděly, odvážejí si spoustu zážitků. Paní průvodkyně byla příjemná, znalá, dokázala děti zaujmout, vše co bylo domluveno klaplo na jedničku. I pan řidič s paní řidičkou byli milí a zkušení. Příjemně jsme také byli překvapeni ubytováním v hotelu a jízdou na trajektu.
Ještě jednou děkuji a ráda opět využiji vašich služeb.

ZŠ Kobeřice

cara

Dobrý den, vážená paní Foltýnová,
chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za organizaci našeho zájezdu do Anglie ve dnech 17.- 21.9.2023.
Dnes jsme se všichni v pořádku vrátili a všichni jsme byli moc spokojeni s celým průběhem našeho pobytu ve Velké Británii.
Paní průvodkyně byla po celou dobu moc milá, vstřícná a ochotná splnit naše požadavky a přání, která jsme si vymysleli v průběhu výletu. Byla vzorně připravená a žákům předala mnoho cenných poznatků.

Páni řidiči, kteří s námi jeli celou cestu a bezpečně nás dopravili domů, byli také fajn a měli s našimi žáky svatou trpělivost a proto jim patří také velké dík. Počasí nakonec nebylo tak špatné a myslím, že žáci byli spokojeni.
Nejvíce se všem líbil Harry Potter a také Brighton.

Ještě jednou moc děkuji za spolupráci a myslím, že i v budoucnu uskutečníme  zájezd pro žáky s Vaší cestovní kanceláří.

VOŠ a SPŠE Františka Křižíka, Praha

cara

Dobrý den,
v první řadě bych Vám za celou naši školu ráda poděkovala zaskvěle zorganizovaný zájezd. Všichni žáci jsou nadmíru spokojeni.
Zejména bych chtěla vyzdvihnout profesionální přístup pana průvodce, díky němuž jsme zvládli celý náročný program a děti si odnesly mnoho zajímavých informací. Velké díky patří taky řidičům, kteří si děti od první chvíle získali a vytvořili nám po cestě velmi přátelskou a pohodovou atmosféru.

ZŠ Horšovský Týn

cara

Dobrý den,
v termínu 18.-23.6.2023 jsme jeli s Vaší CK Scholare na školní zájezd Paříž – Londýn. Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat nejen Vám za uspořádání zájezdu, obrovské díky paní průvodkyni  za celkovou připravenost, vstřícnost, komunikaci, zkušenosti a vnesení pohody a nadhledu mezi nás “nervózní” učitele 🙂
Paní průvodkyně a oba naši řidiči byli takovou nečekanou, o to více překvapivou přidanou hodnotou celého zájezdu. Všichni jsou velmi přátelští, vstřícní, zábavní, ochotní a samozřejmě velmi profesionální. Svým přístupem si během chvilky získali sympatie dětí. Jsou opravdu lidmi na správném místě.
Prosím o vyřízení pozdravů paní průvodkyni od všech účastníků zájezdu a budeme se těšit na další spolupráci v budoucnu.

ZŠ Stráž

cara

Dobrý den, paní Foltýnová. 
Dovolte mi, abych Vám jménem svým, mých dvou kolegyň a všech žáků moc poděkovala za hladký a bezproblémový průběh našeho zájezdu do Anglie. Děkuji také za velmi lidský a profesionální přístup a perfektní organizaci paní průvodkyni  a oběma pánům řidičům.
Vše proběhlo tak, jak mělo a všichni byli nadmíru spokojení.

ZŠ Trávníky Otrokovice 

cara

Vážená paní Foltýnová, vážený pane Uličný,

Chtěla bych Vám oběma moc poděkovat za pomoc, toleranci a vstřícnost při organizaci našeho zájezdu do Anglie.
Měli jsme se moc fajn a všechno klaplo. Paní průvodkyně byla bezva a stejně jako loni, jsme si užili spoustu hezkých chvil.
Už se mi v hlavě rodí další plán na výlet v roce 2025 a určitě se ozvu.

Ještě jednou děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.

 
   ZŠ a MŠ Aloise Jiráska Dolní Lutyně
cara

Poďakovanie študentov SPŠ IT IG Tvrdošín

V mene študentov SPŠ IT IG Tvrdošín sa Vám chcem srdečne poďakovať za vynikajúce zabezpečenie zájazdu do Londýna a jeho okolia koncom apríla r.2023.

V rámci jedného týždňa sme mali možnosť navštíviť a obdivovať krásy miest ako sú Londýn, Bath, Windsor, Stonehenge a mnoho ďalších.

Keďže to nebol náš prvý výlet, ktorý sme s Vašou cestovnou kanceláriou absolvovali, vedeli sme, že to určite bude skvelo logisticky zorganizované, dotiahnuté do detailov a budeme určite spokojní. Naše očakávania sa do bodky naplnili.

100% príprava všetkých detailov  pred odchodom, Vaša ústretovosť, precíznosť, profesionalita a okamžitá komunikácia pri akomkoľvek dotaze nás opäť utvrdili v tom, že sme si vybrali správne.

Naše poďakovanie patrí aj p. sprievodkyni, ktorá vniesla do nášho výletu nielen množstvo zaujímavých informácií , ale zároveň aj ducha pokoja, radosti a ľudskosti.

Výlet bol pre nás mimoriadny, nezabudnuteľný a určite zostane navždy v našich spomienkach. Ešte raz Vám z úprimného srdca za všetko ďakujeme a už teraz sa tešíme na tie ďalšie, čo spolu podnikneme.

 SPŠ IT IG Tvrdošín

 
cara
  Dobrý den,
  včera jsme se vrátili ze školního zájezdu organizovaného Vaší CK.
  Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní organizaci celého zájezdu a výbornou spolupráci s celým Vaším týmem.
  Vše klaplo podle našich představ, některé dokonce předčily.  Ubytování a strava v hotelu byla perfektní.
  Zejména bych vyzdvihla paní průvodkyni a pány řidiče, kteří byli velice příjemní, ochotní a trpěliví.  Paní průvodkyně je studnice informací.
  V Londýně jsem byla již několikrát, ale musím přiznat, že paní průvodkyně přesto přinesla nové informace, které obohatily nejen děti ale i    
  mě. Opravdu člověk na správném místě. Je vidět, jak vypadá práce, když člověka baví. 
  Žáci byli nadšení a jistě si odnesli zážitky na celý život.
  V budoucnu rádi využijeme další Vaší nabídky zájezdů.

  ZŠ a MŠ Habry

cara

Dobry den,
minuly tyzden v dnoch 18. – 23. 9. 2022 sme sa s Vasou CK Scholare zucastnili poznavacieho zajazdu Pariz – Canterbury – Brighton – Londyn. Tymto sa Vam chceme velmi podakovat za krasnu organizaciu a mnozstvo zazitkov, ktore sme mali moznost zazit. Studentkam sa nesmierne pacilo a su nadsene cestovat viac. Velku vdaku by som chcela prejavit a vyzdvihnut profesionalitu, ochotu, usmev, uzasny pristup pani delegatky. Ak by sme v buducnosti planovali dalsi zajazd tak urcite s Vasou cestovnou kanceláriou.
Dakujeme este raz a tesime sa na buduce.

Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti, Čadca

cara

Dobrý den,

Minulý týden jsem s Vaší CK absolvovali zájezd do Paříže a Anglie (5. – 10. 6. 2022).
Chtěla bych Vám za naši školu moc poděkovat. Všechno proběhlo hladce, paní průvodkyně Maruška byla skvělá a řidiči byli taktéž pohodoví.

Těším se na další spolupráci

ZŠ Mánesova Otrokovice

cara

Vážená paní Foltýnová,
Moc děkujeme za zorganizování školního zájezdu do Londýna a Brightonu. Děti mají spoustu zážitků. Vše bylo zalité sluncem. Program máte velice pěkně vymyšlen, vše domluvené klaplo, paní průvodkyně i páni řidiči zaslouží pochvalu!

Budeme se těšit opět někdy příště.

ZŠ Kobeřice

cara

 

Dobrý den,

v prvé řadě bych Vám moc chtěla poděkovat za skvělou organizaci vánočního zájezdu do Vídně (milí páni řidiči i slečna průvodkyně). Byli jsme moc spokojení a rádi si příští rok od Vás opět něco vybereme. Máme na co vzpomínat, vše dopadlo na výbornou.

ZŠ Rajnochovice

cara

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat Vaší cestovní kanceláři za profesionální organizaci zájezdu. Skvělá komunikace, milá a moc šikovná paní průvodkyně a řidič, 

se kterým jsme byli jak v bavlnce a spousta krásných zážitků – to všechno dohromady utvořilo krásný zážitek.

Základní škola Hlinsko

cara

Dobrý den,

posílám fotečky ze zájezdu VÁNOČNÍ LONDÝN. Chtěla bych moc pochválit paní průvodkyni – je to opravdu profesionálka. Program byl perfektně připraven , vše klapalo a fungovalo na jedničku.
Také řidiči byli super.  Poděkování patří i Vám všem v CK. Byli jsme velmi spokojeni.

Pokud bychom v budoucnu uvažovali o dalším zájezdu, stoprocentně se obrátíme na Vás.

Ještě jednou díky a přeji příjemné prožití vánočních svátků.

ZŠ PETŘVALD

cara

Dobrý den,
ve středu minulý týden jsme byli s Vaší cestovní kancekáři ve Vídni. Byli jsme nadšení. Výlet se vydařil bez jakýchkoliv
komplikací. Chválíme rovněž i slečnu průvodkyni. Vše pečlivě připravené a zorganizované. Posílám fotku naší školy před
zámkem Schoenbrunn. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

 ZŠ Brněnec

cara

Dobrý den, paní Červinková,

chtěla bych vám jménem našich žáků poděkovat za zájezd do Anglie (Oxford s výukou, 9. – 14. 10.), který se jim velmi líbil.

Všichni se domů vrátili nadšení a se spoustou zážitků.

Děkuji a zdravím

Základní škola Mnichovo Hradiště

cara

Dobrý den p. Červinková,
dovolte mi , abych Vám jménem celé naší skupiny moc poděkovala za organizaci skvělého zájezdu do střední Anglie. Poděkování patří i našim řidičům, kteří byli opravdu profesionálové. Paní průvodkyně se o nás vzorně starala, byla velice vstřícná, nic pro ni nebylo problémem a vše řešila v klidu a pohodě. Zájezd s vaší CK jsme si opravdu užili a jediná chyba byla, že byl příliš krátký.
Tak ještě jednou – DĚKUJEME.

Gymnázium Karviná

cara

Dobrý den pane magistře,

Dostáváme se k tomu až teď, ale moc rády bychom cestovní kanceláři Scholare poděkovaly za krásně připravený zájezd do Anglie. Paní průvodkyně, řidiči i komunikace s vámi byla naprosto skvělá a bez problémů. Posíláme společné foto a těšíme se na další spolupráci 🙂

ZŠ Národní Prachatice

cara

Dobrý den, paní Červinková,

i když opožděně, ráda bych Vám za naši školu moc poděkovala za zorganizování zářijového zájezdu do Francie. Byť jsme tedy zažili pár perných chvil, díky zdravotním komplikacím jednoho z žáků, vše bylo naprosto perfektní.
V příloze zasílám alespoň jednu fotku našich nadšených dětí. Ještě jednou moc děkuji a přeji příjemný den.

ZŠ Morávka

cara

Dobrý den,
chtěla bych vám moc poděkovat za skvělý zájezd do Paříže a Disneylandu. Páni řidiči byli úžasní, paní průvodkyně jako minule výborná, hotel po rekonstrukci, program zajímavý…Vše klaplo a byli jsme moc spokojení.
Přejeme hodně zdaru a úspěšných zájezdů.

SZŠ Beroun

cara

Vážení,

až nyní se dostává k tomu, abych Vám poděkovala z krásný zájezd do Walesu, který jsem s našimi žáky mohla díky Vaší cestovní
kanceláři absolvovat. Zájezd se opravdu velmi vydařil, viděli jsme úžasné věci, hostitelské rodiny byly super, a obzvláště bych chtěla vyzdvihnout
paní průvodkyni a pány řidiče. Po mnoha letech, kdy jsme u jiné cestovní kanceláře měli problémy s více či méně neschopnými
průvodci, jsme si to letos opravdu užili, a pokud ještě budeme nějaký zájezd pořádat, chtěli bychom určitě paní průvodkyni
znovu, stejně jako pány řidiče, kteří byli opravdu profesionálové na úrovni.

ZŠ A. Hrdličky, Ostrava- Poruba

cara

Dobrý den,

rády bychom Vám tímto poděkovali za organizaci zájezdu do Anglie. Vše proběhlo skvěle, řidiči byli velmi profesionální a trpěliví, autobus velmi prostorný a pohodlný, průvodkyně vše řešila s úsměvem a velmi ochotně. Ubytování a péče rodin byly nadstandartní , žáci si velmi chválili i výuku a lektory.

Byli jsme se zájezdem spokojeni, děláte svou práci velmi dobře.

Přejeme Vám krásné léto.

ZŠ O. Nedbala Č. Budějovice

cara

Dobrý deň, 

chceli by som sa Vám srdečne poďakovať za zájazd. Bolo vidieť, že s podobným druhom zájazdov máte dlhoročné skúsenosti.
Vysoko hodnotíme profesionálny prístup sprievodkyne Marušky ako aj autobusovú dopravu. Všetci sme veľmi nadšení a spokojní. Ohlasy od
rodičov sú veľmi pozitívne. Program pre deti bol dokonalý. Bonusom bolo slnečné počasie, ktoré ste objednávali. 🙂 Určite sa v
budúcnosti pri plánovaní ďalšieho zájazdu obrátime na Vašu CK.
Ešte raz…veľká vďaka. Ste SUPER!

ZŠ Podzámska 35, Hlohovec

cara

Dobrý den,
na začátku května 2019 jsme s Vaší CK  vycestovali do Londýna na zájezd nazvaný ,,Anglie plná zábavy“. Ráda bych chtěla
poděkovat za výborně zorganizovaný program zájezdu, který je opravdu na míru ušitý dětem základních škol a jeho název splnil
naše očekávání.  Oceňuji možnost zařazení atrakce London Eye, která v původním programu nebyla zahrnuta, a ochotné  jednání
pracovníků CK během vyřizování zájezdu. Poděkování patří také řidičům, kteří byli velice milí a jednání s dětmi jim
nedělalo žádné problémy. Všichni jsme ocenili jejich profesionální a spolehlivou jízdu.

Budu-li opět organizovat výjezd žáků naší školy do Londýna, určitě se obrátím na CK SCHOLARE.

Ještě jednou děkuji za vše a těším se někdy na další spolupráci.

ZŠ  Frýdek-Místek, J. z Poděbrad 3109

cara

Dobrý den paní Červinková,
Chtěla bych poděkovat za skvělý program a flexibilitu. Důkazem úspěšnosti zájezdu bylo to, že po návratu děti nechtěly
vystoupit z autobusu a nejraději by jely zpět. Děkujeme i za dárek pro děti a dospělé, který nám všem udělal radost. Ještě jednou děkuji za skvělou průvodkyni a řidiče, kteří nás bez komplikací dovezli zpět.

ZŠ LITOVEL

cara

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásný zájezd do Anglie plný skvělých zážitků. Všichni jsme si to tam moc užili.
Děti byly nadšené, jak ze školy tak z rodin. Je pravda, že jedna matka byla nespokojená s ubytováním v muslimské rodině, jak víte,
ale to je jen její problém, že.  My byli spokojeni a to velmi.

3. ZŠ Rakovník

cara

Milá paní Červinková,
letošní zájezd byl opravdové dobrodružství a to hlavně kvůli počasí. Zažili jsme chumelení, déšť i sluníčko, což studentům trošku                  dojem z Keukenhofu a korza, protože jsme tam pořádně vymrzli.  

Vynahradil nám to Amsterdam, kde jsme se při projížďce na grachtech pěkně ohřáli, ale hlavní je, že jsme viděli všechno, co jsme chtěli. Musím konstatovat, že jsme letos měli nejlepší řidiče. Přátelští, vtipní, nic pro ně nebyl problém. I pokutu
pro nás riskovali. Paní průvodkyně měla zájezd dobře zorganizovaný a studentům díky včasné rezervaci lístků ušetřila
dost peněz. Takže bych Vám chtěla touto cestou  i letos poděkovat za nové zážitky. Příští rok se určitě ozvu, protože doma
rozhodně sedět nebudeme 🙂

 Mějte se krásně a moc děkuji.

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

cara

    Dobrý den,
    chtěla bych poděkovat za organizační zajištění školního zájezdu do Anglie. Musím říct, že podpora paní delegátky a obou řidičů byla skutečně 
    nadstandardní, nejenom, že nás bezpečně všude dovezli a doprovodili, ale byli ochotni nám pomoci i se žáky, zapojit se do programu a v podstatě s  
    čímkoli nám pomoci. 
    Ubytování v rodinách bylo také perfektní a v ubytování učitelů jsme také měli nadstandardní péči.
    Jsme moc rádi, že jsme se rozhodli pro Vaši společnost. Prosím předejte toto poděkování i Vašim zaměstnancům.
 
    Základní škola německo-českého porozumění a Gymnázium Thomase Manna, o.p.s., Praha

cara

Dobrý den pane Uličný,
chtěla bych Vám jménem celé naší skupiny dětí a pedagogů poděkovat za zorganizování úžasného zájezdu do Londýna. Vše probíhalo naprosto profesionálně, pohodově a bez problémů. Velmi oceňujeme kvality Vaší průvodkyně, stejně jako posádky obou řidičů. Všichni se o nás starali naprosto skvěle, byli příjemní k dětem, všechno řešili v klidu a pohodě, byli příjemní, profesionální a zábavní.
Rovněž rodiny v kterých jsme byli ubytování byly, podle spokojenosti dětí, přátelské, pohostinné a spolehlivé.
Jsme moc rádi, že naše první zkušenosti s tímto druhem zájezdů byla právě s Vaší cestovní agenturou a moc rádi bychom Vašich služeb využili i příští školní rok.
Ještě jednou moc děkujeme za krásné zážitky.
S pozdravem

ZŠ Strašice

cara

Dobrý deň,
chcem sa Vám v mene celej našej školy ZŠ – Nemocničná poďakovať za krásny výlet do Londýna. Veľmi si ceníme profesionalitu pani sprievodkyne , ktorú sme naozaj nešetrili a zasypávali ju neustálou dávkou rôznych problémov:-). Chceme sa poďakovať aj pánom šoférom s ktorými sme sa cítili bezpečne počas celej cesty. Hoci to bolo veľmi náročné, užili sme si krásy Londýna. Zároveň sa chceme zapojiť do Vašej súťaže, v prílohe posielam foto z tejto akcie. 
      Želám Vám a všetkým spolupracovníkom krásne a pokojné vianočné sviatky a ešte raz vyslovujem veľkú vďaku!

ZŠ POVAŽSKÁ BYSTRICA

cara

Vážení přátelé,

dovolte mi, abych Vám ještě jednou poděkoval jménem svým a jménem  našich dětí za poskytnutí možnosti zúčastnit se zájezdu do předvánoční Vídně, pořádaného Vaší CK. Dětem se zájezd moc líbil a velmi  pochvalně se  vyjadřovali o paní průvodkyni.  Prosím, jestli to je možné, vyřiďte jí také moje poděkování.

Dětský domov Vranov

cara

Dobrý den,
mnohokrát děkujeme za skvěle zařízený zájezd do Paříže, ochotné pány řidiče a milou paní průvodkyni. Již listujeme vaším novým
katalogem a pravděpodobně se v budoucnu na vás znovu obrátíme.
S pozdravem a přáním hezkého dne

SZŠ Beroun

cara

Vážená paní Červinková,

chtěla bych Vám tímto za sebe i za své kolegyně poděkovat za ochotu, flexibilitu a spolupráci při organizování našeho školního zájezdu do Anglie.
Dále bychom chtěly poděkovat skvělé paní průvodkyni Marii za perfektní komunikaci, přizpůsobení programu v časové tísni a milému přístupu.
Pan řidič František se o nás po celou dobu cesty úžasně staral, zajišťoval občerstvení a bezpečnou jízdu. Řidič Martin se postaral o úžasnou zábavu.
Zájezd se velmi vydařil a všem velice líbil. Pokud by naše škola v budoucnu opět organizovala školní zájezd, bez váhání a rádi se obrátíme na Vás.

ZŠ Hostomice pod Brdy

cara

Zdravíme Vás,
chtěla bych Vám moc poděkovat za zorganizování zájezdu do Katalánska.
Vše bylo perfektní, paní průvodkyně skvělá a totéž platí i o pánech řidičích.
Studenti byli nadšení a kolegyně, které byly se mnou mi dnes řekly, že to to pro ně byly prodloužené prázdniny.
Velké díky patří samozřejmě Vám za organizaci, vstřícnost a ochotu přizpůsobit cestu našim přáním.
Už dnes Vám mohu napsat, že počítáme s tím, že při organizování další cesty se opět na vaši Ck obrátíme.
Přeji pěkný zbytek dne.

Biskupské gymnázium České Budějovicecara

Dobrý den,
moc děkujeme za ochotu a vstřícnost po celý průběh organizace a realizace našeho zájezdu.  Opravdu nemám co bych vytkla, Vy i pan Uličný jste mi vždy okamžitě a ochotně odpověděli na všechny mé průběžné dotazy. Vše probíhalo podle harmonogramu a k naší spokojenosti.
Pánové řidiči byli velmi milí a přátelští po celou dobu zájezdu, za což jim také velmi děkuji. Dobře vím, že to není vždy snadné, pobývat delší dobu se skupinou teenagerů.
U paní průvodkyně oceňuji její profesionalitu a přehled. Také se všemožně snažila, aby vyhověla všem naším přáním. Ochotně přistupovala i na návrhy z naší strany, za což jí samozřejmě také velmi děkuji.

Celý náš zájezd hodnotím velmi pozitivně, moc a moc děkujeme, líbilo se nám!!

Přeji spousty dalších spokojených klientů a krásné léto 🙂

ZŠ Opava, Otická

cara

Vážená paní Červinková,

dovolte mi, abych po šťastném návratu ze zájezdu do Francie poděkovala v prvé řadě Vám za profesionální a vstřícný přístup v průběhu organizace našeho zájezdu. Díky Vám, pánům řidičům a paní průvodkyni proběhl zájezd k plné spokojenosti všech účastníků. Řidiči byli milí, vstřícní, spolehliví, paní průvodkyně plně zapadla mezi nás a provedla nás po místech, na která nezapomeneme. Prostě zájezd s Vaší CK se moc povedl, děti byly nadmíru spokojené a budu-li v budoucnu organizovat další zájezd, velmi ráda se na Vaši cestovní kancelář přednostně obrátím.

Přeji Vám hodně takto úspěšně zvládnutých zájezdů a spokojených klientů, jako jsme byli my.

Krásné léto Vám přeje

ZŠ Vodičkova, Praha

cara

Dobrý den,
dovolte mi, jen pár slov k zájezdu do Anglie. Musím velice pochválit řidiče a paní průvodkyni. Řidiči byli opravdoví profesionálové, cesta s nimi byla velmi příjemná a bezpečná.
Co se týká paní průvodkyně byla opravdu úžasná. Snažila se nám ve všem vyhovět, i přes některé dotěrné dotazy, zůstávala stále klidná, při sebemenších komplikacích vše řešila a vyřešila ke spokojenosti všech, takže já vám velice děkuji, že jste nám poskytli takový tým lidí, se kterými je radost cestovat.
Vám samozřejmě také děkuji za ochotu a realizaci celého zájezdu a také za vaši trpělivost.
 
Mějte se moc hezky.
 
ZŠ Hevlín

cara

Dobrý den,
jsme zpátky v Čechách, zdrávi, plni zážitků a absolutně spokojeni.
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za skvěle zorganizovaný zájezd, spolehlivé a včasné informace i ochotu k organizačním úpravám. Zájezd proběhl hladce, bez jakýchkoliv problémů a to hlavně také díky paní průvodkyni, která dokázala velmi rychle zareagovat na vzniklé drobné komplikace, pozdní příjezd do Oxfordu, a přeorganizovat program i včasný odvoz dětí do rodin. Po celou dobu pobytu v Anglii nás doprovázela i slovem a povídala nám mnoho fundovaných a zajímavých informací o celé zemi a o památkách, které jsme navštívili.
Děti se vrátily nadšené a klidně by jely znovu a na delší dobu.Ještě jednou díky a těšíme se někdy na další spolupráci.

Waldorfská škola Příbram

cara

Dobrý den,

dne 18. 5. 2018 jsme přijeli z Anglie a ráda bych Vám tímto poděkovala za skvěle zorganizovaný zájezd.  Pod taktovkou paní průvodkyně  probíhalo vše v pohodovém duchu a také páni řidiči byli velice příjemní. Celkově se nám líbil i výběr zajímavých míst.  Studenti byli nadšeni z hostitelských rodin. A jako bonus se vydařilo počasí, takže za nás paráda.

Přeji krásný den a ještě jednou děkujeme.

ZŠ Na Beránku, Praha

cara

Milá paní Červinková,
chtěla bych poděkovat celé CK za další skvěle připravený zájezd pro naši SŠUP, tentokrát do Itálie. Prohlídka Říma i Florencie byla díky zkušené a pohotové paní průvodkyni vyčerpávající, jak po stránce informační tak fyzické. Studenti byli nadšeni a už při zpáteční cestě domů mě bombardovali dotazy, kam vyrazíme za rok. To zatím ještě nevím, ale pokud bychom vyjeli, tak opět s Vámi.Moc děkuji za krásný zážitek a případně se těším na další spolupráci.

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

cara

V mene študentov Spoijenej školy v Tvrdošíne by som sa Vám chcela srdečne poďakovať za profesionálne zabezpečenie zájazdu:” Po stopách Harryho Pottera” v dňoch 09.09.2017 – 16.09.2017.
Hoci bol zájazd mimoriadne náročný (presuny v rámci GB, návštevy množstva pamiatok, plavby…) skutočne bol majstrovsky nakombinovaný a premyslený tak, aby sme videli a zažili čo najviac. Je preto nevyhnutné oceniť komplexnú organizáciu: detailnú prípravú programu, dopravu, ubytovanie a sprievodcu. Ak chceme byť konkrétni, naše veľké dakujem patrí:
1/ Ing. Anete Červinkové, ktorá od úplného začiatku, krok za krokom, profesionálne zabezpečovala celý výlet. Jej ústretovosť pri spoločnej tvorbe a operatívnej úprave programu.
2/ Mgr. Karlovi Uličnému, ktorý s nami neustále komunikoval, či už cez maily alebo telefonicky a snažil sa všetko dotiahnúť do úplných detailov. Mali sme pocit, že sa nám nemôže nič stať, že sme pod kontrolou a ochrannými krídlami celej cestovky. Ten pocit je nesmierne dôležitý.
3/ Poďakovanie posielame aj sprievodcovi. Oceňujeme jeho pútavé výklady, profesionálny a zodpovedný prístup. Každý problém, ktorý nastal, sa snažil vyriešiť k spokojnosti všetkých a niekedy to bolo skutočne náročné. Nedával si hlavu do piesku, ale ku všetkému sa staval čelom.
4/ Chválime ubytovanie v rodinách, či už v Londýne alebo v Edinburgu. Možno by niekto namietal, že je jedno, kde človek skloní hlavu po celodennom chodení, ale verte mi, opak je pravdou. Je nesmierne dôležité prísť do príjemnej rodiny, kde sa môžete s hostiteľmi porozprávať, usporiadať myšlienky, zmyť únavu a pripraviť sa na ďalší náročný deň.
5/ Ďakujeme za bezpečné presuny v rámci celej Británie a následne Európy.Detaily dotvárajú celok a tak vďaka spolupráci a profesionálnemu prístupu všetkých zložiek zainteresovaných do zájazdu, bol tento výlet pre nás mimoriadny a nezabudnuteľný. Svoje pozitívne skúsenosti radi odovzdáme svojmu blízkemu, ale aj širšiemu okoliu. Zároveň veríme, že Vaše kvalitné služby využijeme už čoskoro a to pri príprave ďalších žiackych alebo učiteľských zájazdoch.

Spojená škola Tvrdošín

cara

Dobrý den,
    chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci ohledně organizace zájezdu. Zájezd se velice podařil, počasí bylo nádherné a mezi žáky naší školy a žáky ze ZŠ Dolní Bukovsko vzniklo krásné přátelství.
Kromě programu, který byl opravdu pestrý (chvílemi to vypadalo, že je toho moc), chtěla bych pochválit průvodkyni, která byla velice
ochotná a milá. Zároveň bych chtěla pochválit pana řidiče, který kromě jízdy našel čas i na vtipkování se žáky. Na další zájezdy bych uvítala stejný tým.
Jediné, co bych mohla vytknout je délka zájezdu, 6 dní by bylo ideální. V katalogu i uvádíte dle přání klienta, příště si to promyslím lépe.

ZŠ Brno, Pavlovská

cara

Milá CK Scholare,
velmi Vám děkujeme za perfektně zorganizovaný zájezd od počátečního vyřizování až po úspěšný návrat domů. Všichni účastníci se vrátili s velkým množstvím krásných a nezapomenutelných zážitků, které budou ještě dlouho vstřebávat. Program hladce plynul a bezvadně na sebe navazoval. Velké díky patří paní průvodkyni Marušce za odborné komentáře, vstřícnost a trpělivost, za přátelský přístup:). K úspěšnému prožití celého výletu přispěli také nemalou měrou naši páni řidiči – Jan a Jan, kteří mistrně zvládli cestu tam i zpět a svým pozitivním přístupem k dětem výborně ovlivnili atmosféru v autobusu i mimo něj:). Rozhodně budeme Vaši CK dále doporučovat.
Děkujeme a těšíme se možná někdy příště na další spolupráci.

ZŠ Chlumčany

cara

Dobrý deň,
chcela by som Vás pozdraviť a poďakovať sa za Vašu profesionálnu, rýchlu a veľmi taktnú spoluprácu pri organizovaní nášho zájazdu do Veľkej Británie v termíne od 23. do 27.4.2018. S krátkym časovým odstupom hodnotíme náš zájazd ako veľmi vydarený a úspešný. Podľa vyjadrenia zúčastnených študentov, učiteľov i rodičov bolo všetko výborne naplánované a zorganizované. Ubytovanie v hoteli bolo perfektné a naša sprievodkyňa bola vždy poruke, veľmi dobre informovaná a pripravená, ochotná vždy a každému pomôcť.
Tak Vám ešte raz veľmi ďakujem, ak nám vedenie školy odobrí podobnú akciu i budúci školský rok, veľmi rada by som opäť požiadala o spoluprácu Vašu cestovnú kanceláriu.

Pedagogická a Sociálna akadémia sv. Márie Goretti, Čadca

cara

Dobrý den,
moc, moc děkuji za skvěle zorganizovaný zájezd, za celoroční spolupráci s Vámi, byla příjemná, milá a vysoce profesionální. Z pohledu mého i ostatních účastníků se zájezd moc povedl, počasí nám docela přálo – ve Skotsku prostě někdy pršet musí 🙂 – s paní průvodkyní už jsme sehraná dvojice a řidiči Martin a Vlado mezi nás zapadli a byli nejen skvělými profesionály za volantem, ale starali se taky o atmosféru na palubě autobusu. Zaznamenala jsem taky velmi příjemné ohlasy na chování studentů v navštívených památkách (well behaved), snad jsme Vám tedy nedělali ostudu.Ještě jednou moc děkuji, až budu za 3 roky zase na řadě s pořádáním zájezdu, moc ráda se opět obrátím na Vás, budu Vás doporučovat všem ve svém okolí.

SPŠEI Ostrava

cara

Dobrý den,
chtěl bych vám poděkovat za školní výlet „Anglie – Skotsko, pořádaný vaši CK. ve dnech 16. – 23.4.2016. Všichni naši žáci byli velmi spokojeni a jsou plni krásných dojmů. Řidiči / Robert a Milan/ byli perfektní profesionálové a skvělí parťáci. Hlavně bych chtěl poděkovat paní průvodkyni, která svým zodpovědným a lidským přístupem dokázala vytvořit nádhernou atmosféru celého zájezdu. Bude – li to možné ze strany naši školy, určitě se obrátíme na vaši CK.
Fotky zatím zpracováváme a jestli bude nějaká zajímavá, pošleme vám ji.

VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA

cara

Dobrý den,
děkujeme CK SCHOLARE za dobrou spolupráci při organizaci našeho zájezdu do Anglie. Výlet se vydařil i díky výborné průvodkyni a pohodovému cestování moderním autobusem.

SPŠ stavební Havlíčkův Brod

cara

Dobrý den,
po krátkém odpočinku a nabrání nových sil se ozývám, abych vás pochválil za organizaci našeho zájezdu do Londýna. Děti byly velmi spokojené a my, pedagogický dozor, jsme si také nemohli stěžovat. Díky bezchybné organizaci jsme se mohli věnovat “jen” hlídání žáků a krásám Londýna. Obrovský dík patří především paní průvodkyni, se kterou jsme si, myslím, padli do noty. Nebyl problém se s ní na čemkoliv domluvit, na děti udělala obrovský dojem a všichni poznali, že Londýn nemá jen naučený z učebnic.Za dva roky plánujeme zájezd zopakovat. Vzhledem k tomu, že jsme opravdu nenašli nic, v čem by nám vaše CK nevyhovovala, nemáme důvod hledat jiného poskytovatele zájezdu.Budu rád, když s námi budete spolupracovat i nadále. Možná bychom ale jednu podmínku měli – budeme chtít “zarezervovat” opět paní průvodkyni, pokud tedy bude mít v daný termín čas a náladu na
nás :-). Před dvěma lety s jinou CK jsme narazili na problém právě s průvodkyní, proto bychom rádi za dva roky “sáhli” po jistotě. Ještě jednou děkuji za celoroční spolupráci a budu se těšit za dva roky v Londýně.

ZŠ Soběslav

cara

Vážení,
jménem žáků a nás, učitelů, bych Vám chtěla moc poděkovat za zprostředkování a organizaci zájezdu do Walesu. Byli jsme moc spokojení, paní průvodkyně pracovala nad rámec svých povinností, welští přátelé a rodiny fungovali na jedničku, ve škole se dětem moc líbilo a výlety byly opravdu nádherné!!! Přikládám fotky s dětmi a básničku od našeho studenta. Sice je jednoduchá, ale upřímná.
Mějte se krásně a těšíme se na další spolupráci.

SZeŠ Lanškroun

cara

Dobrý den,
posílám Vám naši fotku ze zájezdu do Paříže a Londýna. Zájezd se nám líbil a žáci byli spokojeni. Myslím, že to pro ně byl velký zážitek. Žáci byli nadšeni z pana průvodce, se kterým se rychle skamarádili. Program zájezdu byl vhodně zvolen a zajímavosti, které jsme navštívili, byly dobře vybrány. Děti se nenudily. Získaly nové informace a zároveň těch informací nebylo moc. Což jsme všichni uvítali. Ubytování bylo dobré. Žáci se nejprve báli, jaké to v rodinách bude, ale myslím, že to všichni zvládli a nikdo si z naši skupiny nestěžoval. Za sebe můžu říct, že v porovnání s mou první návštěvou v Londýně, byl pobyt u rodiny tentokrát skvělý. Paní byla velmi příjemná, ochotná a vstřícná. Jen jsme obě litovaly (i obě děvčata), že nemůžeme zůstat o jeden den déle. Paní by nám ráda uvařila její národní jídlo – kuře na kari. Byla původem z Indie a my indická jídla zbožňujeme. Škoda, snad to vyjde příště.
Celkově jsme se zájezdem byli všichni spokojeni a tímto bych Vám  za Vaši spolupráci chtěla poděkovat. Děkuji také za sebe i za žáky za příjemný pobyt panu průvodci a nejen jemu. Myslím, že na něj budou žáci ještě dlouho a rádi vzpomínat.

ZŠ a MŠ Chrášťany

cara

Děkujeme mnohokrát za zorganizování zájezdu,
program se nám moc líbil. Děti jsou nadšené a nejraději by jely hned znovu. Společně vzpomínáme, prohlížíme fotografie a vyprávíme zážitky dalším žákům školy. Chtěli bychom poděkovat také panu průvodci, jehož přátelské vystupování přispělo k milé atmosféře zájezdu. Skvěle zvládal složitou organizaci, časový harmonogram a složité přesuny metrem jak v Paříži, tak v Londýně. Poutavě vyprávěl o všech pamětihodnostech a dokázal děti zaujmout – mnoho informací si zapamatovaly, což se ukázalo v závěrečném kvízu.Ještě jednou za všechno děkujeme.

ZŠ Malonty

cara

Dobrý deň,
srdečne pozdravujem celú Vašu cestovku a chcem tentokrát len poďakovať za zorganizovanie perfektného výletu. Vrátili sme sa šťastne, všetci zdraví a spokojní, plní dojmov a hlavne sa to páčilo deťom. Skutočne sa mi s vami pracovalo veľmi dobre a verím, že nie naposledy! Majte sa pekne a veľa spokojných klientov a šťastných návratov…

ZŠ Bánovec nad Bebravou

cara

Dobrý den,
děkuji za Váš zájem. Zájezd do Itálie proběhl nejlépe, jak mohl, vzhledem k množství našich požadavků. Všechny však byly splněny, paní průvodkyně se nám věnovala v maximální míře, vyhověla každé naší žádosti. Služby Vaší cestovní kanceláře mohu hodnotit jen kladně.
Děkuji za spolupráci.

ZUŠ Trnka Plzeň

cara

Dobrý deň,
rada by som Vám poďakovala za krásny výlet do Londýna, ktorý sme si s našimi žiakmi naplno užili. Deti boli nadšené, že spoznali tak pulzujúcu metropolu, akou je Londýn a videli, že na jednom mieste môžu spolu žiť rôzne národnosti a kultúry. Pán sprievodca, ktorý bol naozaj neuveriteľne sčítaný človek, dodal celému pobytu iskru v podobe mnohých zaujímavých informácií a pikošiek o miestach, ktoré sme navštívili. Program bol síce náročný, ale žiaci ho priam hltali, takže ho zvládli bez problémov. V hostiteľských rodinách sme boli všetci maximálne spokojní a deti si medzi nimi dokonca našli aj kamarátov.
V budúcnosti určite budeme uvažovať o ďalšej spolupráci s Vašou cestovnou kanceláriou.

ZŠ Semerovo

cara

Dobrý den,
chtěla bych vám velmi poděkovat za skvěle připravený a průvodcem i řidiči výborně obsazený zájezd.Moc se nám vše líbilo, děti byly nadšené. Některé prohlásily, že už si šetří na další zájezd za 2 roky.
Budu se těšit na případnou další spolupráci

ZŠ Volary

cara

Dobrý den,
dovolte mi, abych vyslovila poděkování za spolupráci a za vaši organizaci zájezdu do Vídně. Jak jsem již uvedla, veškerá korespondence při objednávání zájezdu probíhala okamžitě, spolehlivě a korektně.Samotný zájezd proběhl hladce, s dodržením veškerých domluvených náležitostí. Řidič byl profesionál na svém místě, navíc byl milý a spolehlivý. Paní průvodkyně byla vynikající. Po celou dobu zájezdu neúnavně seznamovala studenty s historií, i současností míst, kterými jsme projížděli a její výklad ve Vídni byl opravdu velmi zajímavý a obsáhlý.
Ještě jednou děkujeme a přejeme další spokojené klienty a hodně úspěchů ve vaší následující  činnosti.

Obchodní akademie Pionýrská, Brno

cara

Účastníci zájezdu se vrátili z Londýna unavení, ale nadšení a s vědomím, že dva dny čistého času byly pouhou ochutnávkou. Všichni si udělali představu, že Londýn patří prostě mezi pulzující města, kam se vyplatí vracet se opakovaně. Velké poděkování si právem zaslouží brněnská CK SCHOLARE, zastoupená zkušenými řidiči a průvodkyní, která skvěle sestavenému programu vtiskla osobní rozměr, jenž přesahoval rámec jejích pracovních povinností.

SZEŠ Lanškroun

cara

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za pěknou organizaci zájezdu do Míšně.Příprava i realizace zájezdu proběhla úplně bez problémů.
Těším se na další spolupráci.

ZŠ Drtinova, Praha 5

cara

Dobrý den.
Chtěl bych jménem školy poděkovat za velmi dobrou organizaci a provedení jednodenního zájezdu do Vídně. Byli jsme velmi spokojeni s prací pana řidiče, ochotou a vstřícností paní (slečny) průvodkyně. Těšíme se na další spolupráci.

ředitel ŽS, Slavkov u Brna

cara

Dobrý den do CK Scholare.
Rád vám píši písemné poděkování za skvělou spolupráci při organizaci našeho výchovně-vzdělávácího pobytu v Londýně a především za jeho samotný průběh. Po všech stránkách jsme byli spokojeni a právem vám udělujeme jedničku s hvězdičkou :o)Pochvala patří paní průvodkyni, která byla perfektně připravená a dokázala zaujmout nejenom žáky. Podařilo se nám s její maximální snahou navštívit mimo plán i London Eye a prohlídku hradu Windsor. Česká průvodkyně ve Wimbledonu byla třešničkou na dortu. Výuka angličtiny splnila veškerá očekávání a pobyt v rodinách neměl chybu. Řidiči zvládli náročnou cestu bravurně a přispěli tak k pohodě a včasnému plnění časového harmonogramu.
Z těchto důvodů se budu těšit na další možnou spolupráci i v budoucnu.

S pozdravem a poděkováním,

ředitel školy ZŠ a MŠ Tasovice

cara

Dobrý den,
ráda bych Vám sdělila, že zájezd do vánočního Londýna, který jste pro nás připravili, se učitelům i žákům velmi líbil, program byl nabitý a za pár dní jsme stihli navštívit spoustu památek. Velké díky patřilo hlavně panu průvodci, který znal Londýn velmi dobře a spolehlivě nás zavedl na předem určená místa. Cesta do Londýna i zpět probíhala podle plánu a bez komplikací, i když situace ve světě nebyla pro cestování zrovna příznivá. Žáci pod vedením učitelek byli velmi zodpovědní a dodržovali dohodnutá pravidla, v rámci výuky AJ se snažili komunikovat, obavy z neznámého se rychle rozplynuly.
Dojmy a zážitky všech jsou veliké, zkušenosti k nezaplacení. Děkujeme.

ředitelka ZŠ Mikulovice, okres Jeseník